Ознаки себорейного дерматиту:

Себорейний дерматит (Лупа)

Себорейний дерматит проявляється червоною, лускатою та жирною шкірою. Лупа, яка з’являться на шкірі голови, є одним з поширених ознак. Погода, гормони та стрес можуть вплинути на симптоми. Захворювання не передається від людини до людини, і зазвичай його легко подолати.

Шампунь від лупи

Багато людей можуть контролювати свою лупу за допомогою спеціальних шампунів, доступних в аптеці. Ці шампуні проти лупи містять різні хімічні речовини, які корисні для зменшення запалення та масштабування себореї. Вони включають протигрибкові компоненти, саліцилову кислоту, сульфід селену, екстракт смоли та цинк.

Використовувати лікувальний шампунь не складно. Нанесіть невелику кількість шампуню на долоню та енергійно утріть його у вологе волосся. Потім акуратно помасажуйте шкіру голови кінчиками пальців. Шампунь повинен залишатися на шкірі голови близько п’яти хвилин, потім повністю змивається.

Квероксал

Комплексна дія компонентів

Враховуючи комплексу дію компонентів, Квероксал шампунь може бути рекомендований для догляду за шкірою голови при станах, які супроводжуються свербінням та лущенням: псоріаз волосистої частини шкіри голови, себорейний дерматит шкіри голови, лупа.

ЛУЩЕННЯ

ОКТОПІРОКС:

має широку протигрибкову та протимікробну активність, сприяє усуненню причини утворення лупи та протидіє утворенню нової лупи, робить шкіру голови чистою, без свербіння.

САЛІЦИЛАТ НАТРІЮ:

має протизапальний, анальгезуючий ефекти застосовується як дерматологічний, антисептичний та кератолітичний засіб.

СВЕРБІННЯ

КВЕРЦЕТИН:

може служити біологічно активною речовиною проти симптомів дерматиту, псоріазу, завдяки протизапальній, антигістамінний та антиоксидантній активності. 

МЕНТОЛ:

природний компонент володіє заспокійливими та відволікаючими властивостями, зменшує зуд має приємний аромат.

Кверцетин, природний поліфенольний флавоноїд, який зазвичай міститься у фруктах та овочах, широко відомий своєю сильною протизапальною та антиоксидантною активністю, тому його потенційно можна застосовувати проти, дерматиту, псоріазу та старіння шкіри. (1)

Результати досліджень показали, що кверцетин може значно знизити бали PASI, знизити псоріазоподібні ураження та пом’якшити гістопатологію (2)

Спосіб застосування та дози:

шампунь
Квероксал шампунь слід наносити на мокру шкіру голови, ретельно втираючи в уражені ділянки.
годинник
Залишити діяти 10 хвилин, дати змогу компонентам шампуню проникнути у верхній шар шкіри голови.
душ
Змити достатньою кількістю води.

Висушити волосся, як завжди. Варто звернути увагу, використання приладів для швидкої сушки волосся, таких як фен, може призвести до додаткового пересушування шкіри голови та загострення наявних симптомів.


Режим дозування може залежати від тяжкості стану шкіри голови:

  • При сильно виражених симптомах свербіння та лущення, наприклад загострення проявів псоріазу шкіри голови, варто мити голову з використанням шампуню Квероксал щодня протягом тижня, в подальшому використовувати 2-3 рази на тиждень до зниження інтенсивності або зникнення симптомів.
  • При лупі використовувати як звичайні шампуні, але не рідше ніж 2-3 рази на тиждень.
  • При повторному прояві, чи загостренні проявів, курс використання шампуню можна повторювати. 

КВЕРОКСАЛ ШАМПУНЬ – КОСМЕТИЧНИЙ ЗАСІБ ДЛЯ ШКІРИ ГОЛОВИ З ОЗНАКАМИ ЛУЩЕННЯ ТА СВЕРБІННЯ. ПЕРЕД ВИКОРИСТАННЯМ УВАЖНО ОЗНАЙОМТЕСЬ З ІНСТРУКЦІЄЮ З ВИКОРИСТАННЯ ТА ПРОКОНСУЛЬТУЙТЕСЬ З ЛІКАРЕМ

ТУ У 20.4-43961492-001:2020

Відгуки та коментарі:

Дуже гарний шампунь. Зняв мені загострення нейродерміту

Наталія

April

Очень харашо пенится, совсем небольшие количество необходимо чтобы помыть голову

Сергей

Зменшались неприємні симптоми, дякую!

Олександра

Сколько стоит флакон Квероксал?

Вита

Цікавий склад, хочу замовити

Віталій